Telephone: +0800 123 4567
+0800 123 4567
 

chci darovat

Home » chci darovat

Nácviková kuchyňka pro lidi s handicapem

Lidé na vozíku chtějí žít v co nejvyšší míře tak jako my bez zdravotního omezení. Aby toho dosáhli, musí zvládat přípravu jídla. K tomuto cíli pomůže funkční nácviková kuchyň s kompenzačními pomůckami. Nyní hledáme nové cesty, jak náš cíl uskutečnit.

Projekt můžete podpořit jakoukoliv částkou na náš sbírkový účet 5761194359/0800, variabilní symbol 2336 a do zprávy pro příjemce uveďte text, Nácviková kuchyňka.

Je možné přispět také věcným darem.

Nyní naše kuchyňka slouží jako nácviková pro klienty na vozíku často s omezenou motorikou rukou a zároveň jako výdejna obědů pro klienty centra denních služeb. To vede k značnému omezení jejího využití. Na tréninky přípravy stravy není dostatečná prostorová a časová kapacita kvůli nutnosti chystání a výdeje obědů pro celodenní službu. Proto plánujeme vybudovat 2 nové kuchyňky. První pouze pro potřeby výdeje obědů a druhou jako nácvikovou. Ta bude vybavena dle dnešních standardů tj. trouba, indukční deska, myčka a uzpůsobená pro potřeby lidí s handicapem. Bude zde současně probíhat také trénink obsluhy různých kuchyňských spotřebičů a pračky. Tyto aktivity povedou k vyšší soběstačnosti klientů s tělesným handicapem a k navýšení sebedůvěry pro realizaci samostatného bydlení.

V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu kontaktujte Bc. Macháčkovou Petru
e-mail – machackova@krizovatka-hc.cz, tel. – 775 766 453

null
Malý (ale přesto velký) dar
I sebemenší dar je důležitý.
300,- Kč
null
Střední dar
Dej a bude ti dáno, neboť dary kolují.
500,- Kč
null
Dost velký dar 🙂
Bohatší je ten, kdo počítá co dává, než ten, kdo počítá co má.
1000,- Kč
null
Přispějte kolik můžete
Každý dar je pro nás velmi důležitý.
???
Vyšší částka
Peněz je ve světě dost, jen je dostat tam, kam potřebujeme => k nám do NOVÉ KŘIŽOVATKY. 🙂
Pokud budete chtít přispět vyšší částku, budeme moc rádi. Můžete samozřejmě přes darovací widget, ale můžete nás i kontaktovat na e-mailu: machackova@krizovatka-hc.cz a na všem už se jistě domluvíme. Děkujeme
od 1000,- Kč